click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë Para Tjetra

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Rreth meje

   Pavarësisht nëse është duke punuar me një blerës për herë të parë, një listë shtëpie luksoze apo një investitor me përvojë, Kristaqi krenohet me shërbimin e tij të pashembullt me ​​një aftësi të pashoqe për zgjidhjen e problemeve – diçka thelbësore për të lundruar klientët nëpër sfidat e tregut të sotëm të pasurive të patundshme.  Fokusi im është gjithmonë për t’i shërbyer klientëve të mi me ndershmëri, integritet dhe diskrecion si një ndërmjetës i besueshëm dhe i ditur, i përkushtuar në rezultate të jashtëzakonshme.

Unë jam një ndërmjetës i pasurive të patundshme, një konsulent me përvojë dhe një anëtar aktiv në organizatat lokale dhe kombëtare të fushës së pasurive të patundshme, një adhurues i shahut dhe natyrës!

Print Friendly, PDF & Email

Contact Details

Skype: kris.gerveni1

Më Kontaktoni

Listimet e mia

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020
compare
Pronë e Re

Shitet hyrje 2+1 ne Qender prane Prokurorise...

1.650 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
banjo
112 m2
Madhësia
October 11, 2020
compare

Jepet me qira 443m2 ambient biznesi tek Liqe...

1.500 Euro
1
banjo
443 m2
Madhësia
November 17, 2020
compare

Jepet me qira apartament 1+1 tek Botaniku 35...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjo
72 m2
Madhësia
November 24, 2020
compare
Okazion

Shitet 1300 m2 toke ne Sharke, Vore per 20mi...

20.000 euro
1.300 m2
Madhësia
November 23, 2020
compare
Okazion

Okazion: Shitet nje bllok 100 hektare toke b...

2 euro/m2
1.000.000.000 m2
Madhësia
November 13, 2020

Shitet 1558m2 truall ne Fortuz, Tirane

9.500.000 leke te reja
October 14, 2020

Krahaso