click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë Pas Para
Advanced Search
Your search results

Rreth Meje

Si të punosh me një blerës të ri, një pronë luksi, apo një investitor të vjetër, Kris krenohet me shërbimin e tij të pakrahasueshëm në evidentimin dhe zgjidhjen në mënyrën më të mirë të problemeve, diçka thelbësore kjo për të drejtuar klientin nëpër sfidat që shfaq tregu momental i pasurive të paluajshme. Fokusi i tij është tju shërbejë klientëve me ndershmëri, integritet dhe liri veprimi si nje agjent i përgjegjshëm dhe i besueshëm i përkushtuar ndaj arritjeve të përsosura.

 

Detajet e Kontaktit

Contact Me

Pronat e mia

krahaso

Palma Villa

1.800.000 për m2
1.648 m2
sipërfaqe
Mars 26, 2018
krahaso

Voskopoja Villa

1.600 për m2
4
dhoma gjumi
2
tualete
245 m2
sipërfaqe
Mars 26, 2018
krahaso
Qira

Jepet me qira kati dyte i nje vile prane Pal...

500 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
150 m2
sipërfaqe
Dhjetor 12, 2019
krahaso

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 t...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
150 m2
sipërfaqe
Nëntor 19, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 9373 truall prane Aeroportit Rinas

60 euro/m2
Nëntor 16, 2019
krahaso
Shitet

Okazion: Shitet 900m2 truall ne Bregdet, ne ...

Plazhi 110 euro/m2
900 m2
sipërfaqe
Nëntor 16, 2019
krahaso
Shitet

Shiten dy kapanone ne Autostraden Tirane-Dur...

4.000.000 euro
Nëntor 12, 2019
krahaso
Qira

Jepet me qira 3+1 ne Laprake 400euro/muaj

400 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
121 m2
sipërfaqe
Tetor 31, 2019

Krahaso