click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë Pas Para
Advanced Search
Your search results

Rreth Meje

Si të punosh me një blerës të ri, një pronë luksi, apo një investitor të vjetër, Kris krenohet me shërbimin e tij të pakrahasueshëm në evidentimin dhe zgjidhjen në mënyrën më të mirë të problemeve, diçka thelbësore kjo për të drejtuar klientin nëpër sfidat që shfaq tregu momental i pasurive të paluajshme. Fokusi i tij është tju shërbejë klientëve me ndershmëri, integritet dhe liri veprimi si nje agjent i përgjegjshëm dhe i besueshëm i përkushtuar ndaj arritjeve të përsosura.

 

Detajet e Kontaktit

Contact Me

Pronat e mia

krahaso
Shitet

Shitet 900m2 truall ne Sauk me 100 euro/m2

100 euro/m2
Tetor 31, 2019
krahaso
Shitet

Shitet vile prane Lokal Qesaraka

1.200.000 euro
6
dhoma gjumi
4
tualete
450 m2
sipërfaqe
Tetor 28, 2019
krahaso
Shitet

Shitet hyrje 1+1 per 49mije euro ne Rr. Bard...

49.000 euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
50 m2
sipërfaqe
Tetor 24, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 2.7 hektare toke bujqesore ne Lushnje

300 leke/m2
Gusht 30, 2019
krahaso
Shitet

Shitet 475m2 truall tek Liqeni Thate

180 euro/m2
Korrik 28, 2019
krahaso
Shitet

Shitet truall ne Bregdet ne fshatin Rinia, D...

15 euro/m2
10.000 m2
sipërfaqe
Korrik 12, 2019
krahaso
Qira

Jepet ambient biznesi me qira prane Gardes

400 euro/muaj
1
tualete
60 m2
sipërfaqe
Korrik 12, 2019

Krahaso