fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen Prev Tjetër
Kërkim I Avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rreth Meje

Njohuritë, ndershmëria, integriteti dhe drejtësia e Silvanës kanë qenë tiparet më evidente gjatë karrierës së saj. Përveç kësaj, ajo zotëron një ndjenjë të mprehtë të klimës vendase të pasurive të patundshme, duke e lejuar atë të udhëzojë klientët e saj në blerjet e banesave kryesore, shtëpive të dyta dhe investimeve në prona. Njohuritë dhe aftësitë në fushën e projektimit dhe të ndërtimit e lejojnë të jetë gjithmonë një hap përpara kur bëhet fjalë për zhvillim dhe investim në Pronat e patundshme.

Ajo e kupton rëndësinë e ofrimit të një shërbimi me të vërtetë të personalizuar për klientët e saj, gjithmonë duke i vendosur nevojat e tyre para asaj dhe duke i kushtuar vëmendje të madhe çdo aspekti të transaksionit. Silvana e ka ndjerë prej kohësh që për të qëndruar konkurruese në tregun e sotëm të pasurive të patundshme, për një kohë të gjatë, është e domosdoshme të rritesh profesionalisht në ç’do aspekt, në ç’do moment. Ajo është optimiste për vitet në vazhdim.

Shikime Total: 1,206 , Shikime Sot 3 

Detajet e Kontaktit

Telefonit: 00355698175262
Skype: silva.gerveni
Në faqen e internetit: www.marsial.com.al

Më Kontaktoni

Listimet e Mia

krahasoni
Shitur

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
3
dhoma gjumi
137 m2
sipërfaqja
28 Shkurt, 2021
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Apartament me Qira, 2+1, Qender Tiranë

500 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
1
tualete
80 m2
sipërfaqja
16 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Qender te Ti...

450 euro/muaj
2
dhoma gjumi
1
tualete
73 m2
sipërfaqja
7 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shiten 3 Vend Parkime, Kompleksi Vind, Tiran...

12.000 Euro
20 m2
sipërfaqja
2 Nëntor, 2021
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, buzë Rrugës së Durrës...

98.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
73 m2
sipërfaqja
2 Nëntor, 2021
krahasoni

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
tualete
35 m2
sipërfaqja
25 Shkurt, 2021
krahasoni
Shitur

Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Farkë, Tiran...

1.350 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
tualete
119 m2
sipërfaqja
25 Shkurt, 2021
krahasoni
Shitur

Shitet Apartament 2+1, 100 m2, Rezidenca VIN...

950 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
tualete
99 m2
sipërfaqja
24 Shkurt, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Kerkim i Avancuar

  • Exchange

  • Shikime

    Shikime Total: 1,207 , Shikime Sot 4 

Krahasoni