fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi me truall dhe toke ne Grecalli Fier

100.000 euro
shto tek të preferuarat

Shitet shtepi me truall dhe toke ne Grecalli Fier

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje shtepi dykatshe ne Grecalli, Fier. Shtepia eshte e pozicionuar ne rrugen kryesore dhe eshte vetem 2 minuta larg nga hyrja kryesore per ne Fier nga “By Pass”-i. Eshte vetem 4 kilometra nga Qendra e Fierit (5 minuta). Shtepia eshte e llogaritur per t’u ngritur me tre kate (sipas planit lejohet deri ne 4 kate). Ngjitur me shtepine (pjesa truall) mbrapa vazhdon toke are dhe gjithsej behet 3790m2. Ka infrastrukture shume te mire (me rruge te re, linje elektrike, linje uji). Pozicioni ne rruge kryesore jep mundesi edhe per ta shfrytezuar per qellime biznesi. Shtepia eshte e paperfunduar nga ana ndertimore. Pjeserisht kane mbaruar punimet ne katin e pare. Ka mundesi per ta shfrytezuar edhe per ndertimin e nje shtepie tjeter ne pjesen truall te tokes.
Ka certifikate. Shitet per arsye emigracioni. Jepet nen vleren e vertete te prones.
Cmimi 100 mije euro i diskutueshem.
Per me shume info, na telefononi ne +355698973149.

Shikime Total: 625 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 32933
Çmimi: 100.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 239 m2
Dhomat: 6
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 2
Garazh: Yes
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni