klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 2+1, 95 m2, Rezidenca VIND, Ali Demi

950 euro/m2
Rr: Ali Demi, ,
Shto te të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Apartament për shitje në një kompleks të ri në rrugën Ali Demi Tiranë. Apartamenti është i Tipologjisë 2+1+2 dhe ndodhet në Katin e Parë. Përbëhet nga 2 Dhoma Gjumi, njëra me tualet brenda, dhe  Dhomë ndenje me ballkon e kuzhinë.

Apartamenti përbri është gjithashtu në shitje nga ne dhe ofron mundësinë e ndarjes në 3+1 dhe 1+1 ose bashkimit në një ambient të vetëm dhe shfrytëzimit të tij për biznes apo shërbime.

Garazhe

Shiten 3 Garazhe në nivelin -1 të kompleksit. Çmimi: 12000 Euro/Secili

Kompleksi VIND

Kompleksi VIND, është pozicionuar në një nga lagjet më të njohura dhe me histori në Tiranë, Ali Demi.

Projektuar e ndërtuar në standarte bashkëkohore evropiane, kompleksi VIND ofron hapësira komode dhe moderne për familjen, në një oaz të gjelbër e relaksues.

  • 2 kate parkim nëntokësor
  • Hapësira të gjelbra argëtimi
  • Cilësi e lartë dhe standarte bashkëkohore
  • Termoizolim dhe izolim akustik

Vendndodhja:

• 200 m nga Materniteti I Ri
• 100 m nga Fusha Ali Demit

Adresë: Rr: Ali Demi
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42484
Çmimi: 950 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 95 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 95 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: Kati 1
Kate Totale: 8
Garazh: 3
Tualete: 2
Çatia: No
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso
Shitur

Shitet apartament 1+1 ne Ali Demi 48mije eur...

48.000 euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
53 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 3, 2021
krahaso

Shitet Apartament 2+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
2
dhoma gjumi
2
tualete
127 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
krahaso

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
3
dhoma gjumi
2
tualete
137 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni