fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepen me qira dy kapanone ne Autostraden Tirane-Durres

2.50 euro/m2
Autostrada Tirane-Durres, , , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepen me qira dy kapanone, secili me nga 2700m2. Te dy jane njekatshe, me konstruksion metalik dhe me sanduic. Lartesia me e vogel eshte 7.5 metra dhe ne kulm 10.5 metra. Mund te shfrytezohen edhe duke ndertuar kat te dyte. Trualli eshte 17 000 m2. Kane linje 20KV dhe nje transformator 250KVA. Ka uje industrial brenda truallit dhe linja e ujit te pijshem kalon 800 metra larg. Ka kanalizime te rregullta. Jane ne zone te sheshte dhe ne rruge dytesore te Autostrades Tirane-Durres. Vendndodhja eshte mes Tiranes dhe Durresit, ne mes Portit dhe Aeroportit. Jepen me qira afatgjate se bashku ose vec e vec, me 2.5 euro/m2. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 371 , Shikime Sot 1 

Adresë: Autostrada Tirane-Durres
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20526
Çmimi: 2.50 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.400 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
tualete
800 m2
sipërfaqja
March 15, 2021
krahaso

Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

500 euro/muaj
250 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 25, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni