fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira 230m2 ambient biznesi prane Ministrise se Jashtme

1.500 euro/muaj
Rruga Vllazën Huta, Tirana, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Jepet me qira 230m2 ambient biznesi prane Ministrise se Jashtme

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira ambiente biznesi me siperfaqe 230m2. Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri prane Ministrise se Jashtme. Ambienti eshte shume i pershtatshem per klinika, Call Center, etj. Eshte i ndare ne salla te medha dhe zyra te vogla qe mund te pershtaten per cdo lloj biznesi. Ka tavolina, rafte qe mund te perdoren ne ambient. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Ambienti behet gati per daten 1 Shkurt. Ka nje parkim afer qe lehteson aktivitetin. Eshte me dokumentacion te rregullt ligjor. Preferohen kontrata afatgjata.
Jepet me 1500 euro/muaj.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 866 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Vllazën Huta, Tirana, Albania
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41993
Çmimi: 1.500 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 230 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 230 m2
Dhomat: 6
Tualete: 2
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Jepet me qira, Zyrë 3+1, 100m2, Rr. Durrësit...

550 Euro/muaj
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Jepet me Qira Zyrë 51 m2, Bulevardi Zogu i I...

300 Euro/muaji
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
28 Maj, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni