fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira 443m2 ambient biznesi tek Liqeni Thate

1.500 Euro
Liqeni i Thatë, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira 443 m2 ambient biznesi qe ndodhet ne nje pallat te ri ne buze te Liqenit te Thate. Eshte perdorur si punishte akullore, por mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Ka gjenerator per te siguruar energji te vazhdueshme. Eshte ambient shume i paster. Eshte organizuar ne dy kate (kati pare dhe kati dyte).

Jepet me 1500 euro ne muaj. Per me shume info na telefononi.

Shikime Total: 852 , Shikime Sot 3 

Adresa: Liqeni i Thatë
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20771
Çmimi: 1.500 Euro
Sipërfaqja e Pronës: 443 m2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me qira Lokal prane Rruges Dibres per ...

700 euro/muaj
300 m2
sipërfaqja
29 Mars, 2022
krahasoni

Vile me qira, 418 m2, prane Shkolles se Kuqe...

1.450 euro/muaj
9
dhoma gjumi
4
tualete
418 m2
sipërfaqja
21 Nëntor, 2021
krahasoni

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
tualete
800 m2
sipërfaqja
15 Mars, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni