klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira një Apartament 1+1 që ndodhet pranë Fushës së Sportit në Laprakë. Apartamenti është një shtëpi e vogël private me një oborr të vogël. Është e mobiluar. Preferohen familje.
Ka infrastrukture të mirë dhe rrjete të transportit publik.
Për më shume info na kontaktoni.

Adresë: Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Afghanistan
Id e Pronës: 42593
Çmimi: 25.000 leke te reja/muaj
Sipërfaqja e pronës: 51 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
220 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni