klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me Qira Apartament 1+1, Rruga Panorama, Tirana

350 Euro/Muaj
Rruga Jordan Misja, , , ,
Shto te të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me Qira Apartament, i pamobiluar, me sipërfaqe 67 m2, në katin e 2-të banim. Pallati ndodhet midis Rugës Jordan Misja dhe Rrugës Panorama, fare pranë Unazës së Vogël dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Apartamenti ka Dhomë ndenje, Dhomë gjumi, Tualet dhe Ballkon, Garazh përball ashensorit. Pallati ka përfunduar në 2020, dhe ofron punime shumë cilësore, bashkëkohore, hapësira të gjelbëruara, shërbime të shumë-llojshme dhe akses të dedikuar edhe për vizitorë. Preferohet të jepet në përdorim për Zyrë dhe Biznes me kontratë afat-gjatë. Për familjarët është i diskutueshëm.

Adresë: Rruga Jordan Misja
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42640
Çmimi: 350 Euro/Muaj
Sipërfaqja e pronës: 67 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 67 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kati: Kati 2
Kate Totale: 1
Garazh: 1
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
ballkon
ashensor
parkim

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
51 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 3, 2021
krahaso

Jepet me qira apartament 2+1+2b 270 euro ne ...

270 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
tualete
97 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni