klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira apartament 1+1 tek Botaniku 350euro/muaj

350 euro/muaj
Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, , ,
Shto te të preferuarat
Kontraktuar

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament 1+1 me ballkon, ne katin e dyte te nje pallati te ri ngjitur me Kopeshtin Botanik. Ka pamje te mrekullueshme, qetesi dhe ajer te paster. Eshte e mobiluar shume bukur. Ka siperfaqe 72m2. Lirohet ne fund muajit Nentor.
Jepet me 350 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni.

Adresë: Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 41244
Çmimi: 350 euro/muaj
Sipërfaqja e pronës: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
furnished
pamje panoramike
mobilim
ashensor

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
51 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 3, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni