fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit

27.000 leke/muaj
Shkolla Dhora Leka, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament 1+1 e mobiluar me siperfaqe 75m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile perballe Shkolles “Dhora Leka”. Vila eshte e rrethuar dhe me nje porte te jashtme te perbashket me nje familje qe jeton ne katin e pare te saj. Ka vend parkimi. Apartamenti  ka nje dhome ndenje te madhe, nje dhome gjumi, aneks gatimi, banje dhe ballkon i madh. Dhoma e gjumit eshte nga ana e nje kopeshti me qetesi dhe pasterti.
Preferohet te jepet per afatgjate dhe vetem per familje. Jepet me 27 mije leke ne muaj. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 437 , Shikime Sot 3 

Adresë: Shkolla Dhora Leka
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20824
Çmimi: 27.000 leke/muaj
Sipërfaqja e pronës: 75 m2
Dhoma: 2
Dhoma : 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore64 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Qender te Ti...

450 euro/muaj
2
dhoma
1
tualete
73 m2
sipërfaqja
December 7, 2021
krahaso

Apartament me Qira, 2+1 Rruga e Elbasanit

700 Euro
2
dhoma
2
tualete
120 m2
sipërfaqja
August 24, 2021
krahaso
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament 2+1, i mobiluar, Sh...

400 euro
2
dhoma
1
tualete
May 16, 2021
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni