klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25 mije leke/muaj

25.000 leke te reja/muaj
,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament ne katin e tete. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjje, nje dhome gjumi, nje aneks, ballkon dhe nje banje. Eshte i mobiluar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Banja eshte me ventilim natyral. Eshte e orientuar nga Jugu, pra ka diell gjithe diten.
Jepet me qira 25mije leke ne muaj.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149

Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43091
Çmimi: 25.000 leke te reja/muaj
Sipërfaqja e pronës: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso
Kontraktuar

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, ...

30.000 lek/muaji
2
dhoma gjumi
1
tualete
78 m2
sipërfaqja
May 16, 2021
krahaso
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament 1+1, Rruga Panoram...

350 Euro/Muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
March 6, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni