klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tirane

30.000 lek/muaji
Rruga Hamdi Sulcebe, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira apartament 2+1, tek  Rruga “5 Maji”, prane Tregut te madh dhe Qendres Tregtare Concord.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar dhe organizohet ne sallon me kuzhine e ballkon, dy dhoma gjumi, korridori dhe nje tualet.
Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet kryesore. Preferohet familje dhe kontrate afatgjate.
Çmimi 30000 lek/muaji

Adresë: Rruga Hamdi Sulcebe, Tirane
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43146
Çmimi: 30.000 lek/muaji
Sipërfaqja e pronës: 78 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kati: 2
Kate Totale: 1
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore59 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament 1+1, Rruga Panoram...

350 Euro/Muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
March 6, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni