fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira apartament 3+1 me 350 euro/muaj te Xhamlliku, Tirane

350 euro/muaj
Rruga Xhanfize Keko, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje apartament 3+1 + 2 banja qe ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e dyte.
Ka nje siperfaqe 75 metera katrore. Eshte i rikonstruktuar dhe me pajisje te mira. Ndodhet ne qender te Xhamllikut, nje zone te qete dhe te kerkuar.
Cmimi 350 euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 283 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 44104
Çmimi: 350 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 75 m2
Dhomat: 4
Kati: 2
Kate Totale: 5
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

12 euro per m2
5
dhoma gjumi
5
tualete
332 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
10 Nëntor, 2022
krahasoni

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyr...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 2+1 prane Hotel DIP...

450 euro/muaj
94 m2
sipërfaqja
6 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni