klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira apartament 3+1, 140m2 per 25.000 leke/muaj, tek Qyteti Nxensit, Tiranë

25.000 leke te reja/muaj
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira apartament 3+1+2banjo + aneks gatimi me siperfaqe 140m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 katshe tek Qyteti Nxenseve, ne Misto Mame. Hyrja eshte e mobiluar. Ka edhe nje vend parkimi ne oborrin e viles. Preferohen familjare dhe me kontrate afatgjate.
Jepet me qira simbolike 25 mije leke te reja/muaj.
Per me shume info na kontaktonine +355698973149.

Adresë: Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 41223
Çmimi: 25.000 leke te reja/muaj
Sipërfaqja e pronës: 140 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Garazh: 1
Tualete: 2
Çatia: Yes
Statusi: Available
front yard
fenced yard
washer and dryer
balcony
furnished
ballkon
oborr
pllaka
mobilim
kuzhine
parkim

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
51 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 3, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni