klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira nje apartament i ri 2+1 ne ASTIR 35mije leke/muaj

35.000 leke te reja/muaj
,
Shto te të preferuarat

Jepet me qira nje apartament i ri 2+1 ne ASTIR 35mije leke/muaj

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira Apartament, me mobilim te ri. Ndodhet ne katin dyte te nje pallati tek VILA L, ne ASTIR.
Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon, dy banjo, dhe ballkon.
Ka kushte shume te mira.
Jepet me 35mije leke ne muaj.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 70 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43280
Çmimi: 35.000 leke te reja/muaj
Sipërfaqja e pronës: 115 m2
Dhoma: 3
Dhoma : 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore62 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma
2
tualete
220 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni