klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Kapanon 660m2 tek Qafa e Kasharit jepet me qira

2.800 euro ne muaj
Kashar,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira Kapanon ne Autostrade ngjitur ne Rrugen dytesore. Ndodhet pas Karburant KASTRATI prane Qafes se Kasharit. Siperfaqja eshte 660m2 plus 70m2 zyra kati i dyte. Ka dy tualete dhe ambiente te tjera ndihmese. Siperfaqja e Truallit eshte 1300m2 i shtruar i gjithi me beton. Kapanoni eshte i gjate 48 metra dhe 14 metra i gjere. Lartesia eshte 8 metra. Ka dy porta kryesore Eshte i ndertuar me sanduic 5 centimetra te gjere. Eshte i sapo ndertuar dhe jepet per here te pare.
Jepet me 2800 euro ne muaj (i negociushem).
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Adresë: Kashar
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21033
Çmimi: 2.800 euro ne muaj
Sipërfaqja e pronës: 660 m2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
tualete
800 m2
sipërfaqja
March 15, 2021
krahaso

Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

500 euro/muaj
250 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 25, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni