click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Kapanon 660m2 tek Qafa e Kasharit jepet me qira

2.800 euro ne muaj
shtoje tek të preferuarat

Kapanon 660m2 tek Qafa e Kasharit jepet me qira

Phone:
Email:albagerveni@gmail.com

Contact Me

Interesim për Pronën

Your search results

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira Kapanon ne Autostrade ngjitur ne Rrugen dytesore. Ndodhet pas Karburant KASTRATI prane Qafes se Kasharit. Siperfaqja eshte 660m2 plus 70m2 zyra kati i dyte. Ka dy tualete dhe ambiente te tjera ndihmese. Siperfaqja e Truallit eshte 1300m2 i shtruar i gjithi me beton. Kapanoni eshte i gjate 48 metra dhe 14 metra i gjere. Lartesia eshte 8 metra. Ka dy porta kryesore Eshte i ndertuar me sanduic 5 centimetra te gjere. Eshte i sapo ndertuar dhe jepet per here te pare.
Jepet me 2800 euro ne muaj (i negociushem).
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Qyteti:
Shteti:
Vendi: Shqipëri
ID e Pronës: 21033
Çmimi: 2.800 euro ne muaj
Sipërfaqja: 660 m2
Garages: Po
Basement: Po

Krahaso