fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Okazion: Shitet 4000m2 truall ngjitur me Doganen Tiranes (Vore)

70 euro/m2
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Okazion: Shitet 4000m2 truall ngjitur me Doganen e Tiranes ne Vore. Eshte vetem 10 metra larg nga rruga kryesore. Eshte e lejuar te ndertohet per industri dhe ekonomi. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 153 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Shqipëri
Id e Pronës: 20747
Çmimi: 70 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 4.000 m2
Garazh: Yes

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni