fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

OKAZION: Shitet 5200m2 truall industrial ne Autostraden Tr-Dr, ne Km 9 me 85euro/m2

85 euro per m2
Rruga Industriale, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

OKAZION: Shitet 5200m2 truall industrial ne Autostraden Tr-Dr, ne Km 9, pa shkuar tek Kthesa e Kasharit. Ndodhet ne Zonen Industriale ku jane perqendruar bizneset me te fuqishme. Trualli ndodhet ne krahun e djathte te Autostrades, 250 metra larg rruges dytesore. Eshte fushe, dhe ka rruge te asfaltuar deri tek trualli.
Ka dokumente te rregullta hipotekore.
Ne baze te Planit te Pergjithshem te Tiranes, mund te ndertohen fabrika, kapanone, etj deri ne 4 kate. Koeficenti i intensitetit eshte 2.6, ndersa koeficenti i shfrytezimit te tokes eshte 70%.
Cmimi eshte 85 euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 196 , Shikime Sot 2 

Adresë: Rruga Industriale
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43660
Çmimi: 85 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 5.200 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni