fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

OKAZION: Shitet 5200m2 truall industrial ne Autostraden Tr-Dr, ne Km 9 me 85euro/m2

85 euro per m2
Rruga Industriale, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

OKAZION: Shitet 5200m2 truall industrial ne Autostraden Tr-Dr, ne Km 9, pa shkuar tek Kthesa e Kasharit. Ndodhet ne Zonen Industriale ku jane perqendruar bizneset me te fuqishme. Trualli ndodhet ne krahun e djathte te Autostrades, 250 metra larg rruges dytesore. Eshte fushe, dhe ka rruge te asfaltuar deri tek trualli.
Ka dokumente te rregullta hipotekore.
Ne baze te Planit te Pergjithshem te Tiranes, mund te ndertohen fabrika, kapanone, etj deri ne 4 kate. Koeficenti i intensitetit eshte 2.6, ndersa koeficenti i shfrytezimit te tokes eshte 70%.
Cmimi eshte 85 euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 349 , Shikime Sot 4 

Adresa: Rruga Industriale
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43660
Çmimi: 85 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.200 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni