fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1000m2 truall ne vije te pare ne Dhermi

550 euro/m2
Dhermi, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1000m2 truall ne bregdet. Ndodhet ne vije te pare ne Plazhin e Dhermiut. Eshte ne Qender te Plazhit dhe ngjitur me PEDONALEN. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash, hoteli etj. Shitet me 550 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne +355698973149.

Shikime Total: 1,194 , Shikime Sot 3 

Adresa: Dhermi
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 24596
Çmimi: 550 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 1.000 m2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 1248m2 truall ne vijen e pare ne Plaz...

250 euro per m2
1.248 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 8000m2 truall ne Borsh prane vijes pa...

200 euro per m2
8.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
24 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni