fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 10mije m2 truall ne bregdet, Spille, Kavaje me 50euro/m2

50 euro per m2
Rruga e Pishave Spille, Kavaje, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 10mije m2 truall ne bregdet, Spille, Kavaje me 50euro/m2

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje hektar truall ne Spille, Kavaje. Trualli ndodhet ne vijen e pare, ngjitur me pishat dhe me plazhin. Eshte zone e miratuar per ndertim deri ne 2+1 kate. E pershtatshme per ndertim vilash dhe hotele.
Shitet me 50 euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 91 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga e Pishave Spille, Kavaje
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44452
Çmimi: 50 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 10.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 10.000 m2
ID E Pronës: 13234
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni