fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1200m2 truall ne Qafen e Kasharit

80.000 euro
Qafa e Kasharit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1200m2 truall ne anen Jugore te Qafes Kasharit. Eshte i rrethuar bukur me mur guri dhe me kangjella. Ka pozicion te zgjedhur dhe me pamje shume te bukur. Shume i pershtatshem per ndertim vile.
Eshte me dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet 80000 euro.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 923 , Shikime Sot 1 

Adresa: Qafa e Kasharit, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42226
Çmimi: 80.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 1.200 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.200 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
Dokumentat: Me Certifikate

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni