fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 12mije m2 truall industrial ne Keneta, Durres

140.000 euro
Keneta, Durres
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 12 mije m2 truall industrial ne Zonen Industriale ne Keneten e Durresit. Eshte fushe e lire. Ka rruge te gjere ne dy anet e tokes, ka linje elektrike te tensionit te larte dhe ka kanal per kullim ujrash. Eshte vetem 6km larg nga Durrsi. Shume e pershtatshme per te zhvilluar cdo lloj biznesi. Shitet me cmim shume te arsyeshem per 140 mije euro. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 344 , Shikime Sot 1 

Adresa: Keneta, Durres
Vend: Albania
Id E Pronës: 20836
Çmimi: 140.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 12.000 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngji...

30 euro per m2
60.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
2 Nëntor, 2022
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 25mije m2 truall ne Porto Romano, Dur...

25 euro per m2
25.000 m2
sipërfaqja
18 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni