fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 12mije m2 truall industrial ne Keneta, Durres

140.000 euro
Keneta, Durres
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 12 mije m2 truall industrial ne Zonen Industriale ne Keneten e Durresit. Eshte fushe e lire. Ka rruge te gjere ne dy anet e tokes, ka linje elektrike te tensionit te larte dhe ka kanal per kullim ujrash. Eshte vetem 6km larg nga Durrsi. Shume e pershtatshme per te zhvilluar cdo lloj biznesi. Shitet me cmim shume te arsyeshem per 140 mije euro. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 197 , Shikime Sot 1 

Adresë: Keneta, Durres
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20836
Çmimi: 140.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 12.000 m2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni