fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
plug, Lushnje,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 27mije m2 toke bujqesore shume afer fshatit Plug, Lushnje. Ndodhet ne nje fushe me sistem vadites, me sistem drenazhimi, me rruge. Eshte toke pjellore dhe e pershtatshme per kultivimin e frutave, zarzavateve, dhe pemeve frutore. Eshte e mundur qe te behet deri ne 10 hektar per shitje ne bllok. Mund te ndertohen sera. Shitet  300 leke te reja per m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 450 , Shikime Sot 1 

Adresa: plug, Lushnje
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20831
Çmimi: 300 leke te reja per m2
Sipërfaqja e Pronës: 27.000 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available
walscore58 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m...

300 leke/m2
alba-gerveni
17 Dhjetor, 2019
krahasoni
Shitet

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te...

300 leke/m2
9 Tetor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni