fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore midis Natyra e Qete dhe Akacia Hill

130 euro/m2
Rruga Xhaferr Shaba,
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 2000m2 truall ne Mjull Bathore. Ndodhet midis Natyres se Qete dhe Akacia Hill. Eshte ne krahun e siperm te rruges se asfaltuar. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash.
Shitet me 130 euro/m2 (i negociushem).
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 286 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga Xhaferr Shaba
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21047
Çmimi: 130 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 2.000 m2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni