fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1000m2 truall me 70 euro tek 2 Luanët Linzë

70 euro/m2
shto tek të preferuarat
Shitet

Shitet 1000m2 truall me 70 euro tek 2 Luanët Linzë

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1000m2 truall pranë Restorant 2 Luanët në Linzë. Trualli është në anë të rrugës me pamje nga Jugu. Trualli është i lirë, pa ndërtime. Sipas Planit te Përgjithshëm të Tiranës, lejohet të ndërtohet deri në 4 kate me Koeficient Intensiteti 1.4. Ka infrastrukturë të zhvilluar dhe ndodhet në një zonë shumë të qetë plotë me dritë dhe me ajër të pastër. Çmimi 70 euro/m2. Për më shumë informacion, na telefononi në nr. e telefonit.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 1,668 , Shikime Sot 7 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20431
Çmimi: 70 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.000 m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni