fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 26000m2 truall ne Unaze te Madhe prane TEG

150 euro/m2
Unaza e Madhe TEG - Farke,
shto tek të preferuarat

Shitet 26000m2 truall ne Unaze te Madhe prane TEG

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall 26000 m2 ne Unazen e Madhe prane TEG. Ndodhet ngjitur me Autostraden dhe do te kete nje dalje te dedikuar per pronen. Eshte fushe dhe e pershtatshme per ndertime per cdo lloj biznesi. Shitet me 150 euro/m2. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149.

Shikime Total: 397 , Shikime Sot 1 

Adresa: Unaza e Madhe TEG - Farke
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20780
Çmimi: 150 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 26.000 m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni