fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 3 hektare toke prane Panto Resort ne Fikas, Tirane. me 30 euro/m2

30 euro per m2
Fikas-Mangull, Albania, ,
Shto te të preferuarat
Okazion

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje toke 30 000m2 ne Fikas, prane Panto Resort. Ka pozicion shume te bukur ne nje koder te ulet. Eshte e pershtatshme per te ndertuar vila apo ndertime te tjera per agrobiznes. Ndodhet shume afer komplekseve te vilave te TEG-ut. Ne zone ka vila dhe biznese te tjera, (si Republika e Futbollit etj). Eshte me dokumente te rregullta ligjore. Ka rruge deri ne parcele.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 30 euro/m2.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 719 , Shikime Sot 5 

Adresë: Fikas-Mangull, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 41838
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 30.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 30.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: No
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni