fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 3 hektare toke prane Panto Resort ne Fikas, Tirane. me 30 euro/m2

30 euro per m2
Fikas-Mangull, Albania, ,
shto tek të preferuarat
Okazion

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje toke 30 000m2 ne Fikas, prane Panto Resort. Ka pozicion shume te bukur ne nje koder te ulet. Eshte e pershtatshme per te ndertuar vila apo ndertime te tjera per agrobiznes. Ndodhet shume afer komplekseve te vilave te TEG-ut. Ne zone ka vila dhe biznese te tjera, (si Republika e Futbollit etj). Eshte me dokumente te rregullta ligjore. Ka rruge deri ne parcele.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 30 euro/m2.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 1,194 , Shikime Sot 1 

Adresa: Fikas-Mangull, Albania
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41838
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 30.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 30.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni