fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 3200m2 truall per 80mije euro pas City Park

80.000 euro
Rruga e Limuthit, Kashar, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Shitet 3200m2 truall per 80mije euro pas City Park

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje toke 3200m2 pas City Park ne zonen ku jane vendosur shume biznese. Ka infrastrukture te mire. Eshte fushe, e lire dhe me dokumenta te rregullta ligjore. E pershtatshme per biznese te ndryshme. Shitet nen cmimin e zones. Cmimi eshte 80 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 560 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga e Limuthit, Kashar, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 41902
Çmimi: 80.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 3.200 m2
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni