fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 3200m2 truall per 80mije euro pas City Park

80.000 euro
Rruga e Limuthit, Kashar, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 3200m2 truall per 80mije euro pas City Park

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje toke 3200m2 pas City Park ne zonen ku jane vendosur shume biznese. Ka infrastrukture te mire. Eshte fushe, e lire dhe me dokumenta te rregullta ligjore. E pershtatshme per biznese te ndryshme. Shitet nen cmimin e zones. Cmimi eshte 80 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 833 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga e Limuthit, Kashar, Albania
Qyteti:
Zonë:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41902
Çmimi: 80.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 3.200 m2
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni