fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 500m2 truall prane TEG

50.000 euro
teg,
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 500m2 truall ne Mjull Bathore. Ndodhet midis Natyres se Qete dhe Akacia Hill. Eshte ne krahun e siperm te rruges se asfaltuar.
Shitet me 100 euro/m2.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 190 , Shikime Sot 2 

Adresë: teg
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21046
Çmimi: 50.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 500 m2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni