fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 500m2 truall prane TEG

50.000 euro
teg,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 500m2 truall ne Mjull Bathore. Ndodhet midis Natyres se Qete dhe Akacia Hill. Eshte ne krahun e siperm te rruges se asfaltuar.
Shitet me 100 euro/m2.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 301 , Shikime Sot 1 

Adresa: teg
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 21046
Çmimi: 50.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 500 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni