fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m2 ne Plug te Lushnjes

300 leke/m2
Plug, Lushnjed,
shto tek të preferuarat

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m2 ne Plug te Lushnjes

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 6.2 hektar toke bujqesore ne Plug te Lushnjes. Toka eshte shume pjellore, me sistem vaditjeje, sistem kullimi dhe me sistem rrugesh. Eshte vetem 800 metra larg rruges se asfaltuar. Shitet me cmim shume te arsyeshem. Cmimi 300 leke per m2. Per me shume informacion na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 442 , Shikime Sot 1 

Adresa: Plug, Lushnjed
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20681
Çmimi: 300 leke/m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
8 Shkurt, 2020
krahasoni
Shitet

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te...

300 leke/m2
9 Tetor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni