fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes

300 leke/m2
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte shume pjellore, me kanal vadites dhe kanal kullues anash. Aktualisht eshte e mbjelle me jonxhe. Ka dokumente te rregullta dhe ka vetem nje pronar. Ndodhet vetem 800 metra larg nga rruga nacionale. Cmimi 300 leke te reja per meter katror (i diskutueshem). Per me shume na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 1,499 , Shikime Sot 7 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20480
Çmimi: 300 leke/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 60.000 m2

Listime të Ngjashme

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
8 Shkurt, 2020

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m...

300 leke/m2
alba-gerveni
17 Dhjetor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni