fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 6000m2 truall prane Top Channel

90 euro per m2
Top Channel,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 6000m2 truall prane Top Channel. Trualli eshte ne vije te dyte dhe ka rruge te asfaltuar. Eshte bosh dhe e rrafshet. Ndodhet ne Zonen Industriale dhe lejohet ndertimi deri ne 4 kate. Koeficenti i shfrytezimit te tokes eshte 70% dhe koeficenti i intensitetit 2.7.

Shitet me 90 euro per m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 274 , Shikime Sot 1 

Adresa: Top Channel
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20776
Çmimi: 90 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 6.000 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni