fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 600m2 truall ne Fushe-Preze me 20000 euro

20.000 euro
Fushe Preze, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall 600m2 ne rrugen kryesore ne Fushe-Preze. Eshte 17km larg nga Tirana dhe vetem 5 km larg Vorës. Ndodhet mes shtepive dhe mund te ndertohet vile dykatshe. Shitet nën vlerën reale për arsye emigracioni.
Cmimi 20.000 euro.
Per me shume info na telefononi ne 00355698973149

Shikime Total: 443 , Shikime Sot 1 

Adresa: Fushe Preze
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 21103
Çmimi: 20.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 600 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 600 m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
21 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
23 Shkurt, 2021
krahasoni

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
sipërfaqja
8 Shkurt, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni