fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 8700m2 toke ne Petrele, Tirana

80 euro/m2
Petrelë, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 8700m2 toke ne ane te rruges kur ngjitesh per ne Petrele. Toka ndodhet ne nje pozicion shume te bukur me pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe te Tiranes.
Shitet me 80 euro/m2.
Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 368 , Shikime Sot 1 

Adresa: Petrelë
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 21051
Çmimi: 80 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 8.700 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 8.700 m2
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni