fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 9000m2 toke tek Tre Urat, Lushnje me 300 leke/m2

300 leke/m2
Rruga e Grabianit,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 9000m2 toke bujqesore ne zonen me pjellore te Lushnjes ne Ish-Keneten e Terbufit. Ndodhet ne ane te rruges se asfaltuar qe shkon ne Grabian. Eshte vetem 7 km large Rruges Nacionale. Ka sistem vadites, dhe sistem kullues. Eshte shume e pershtatshme per ndertim serash ose stalla.
Ka dokumentacion ligjor te rregullt.
Shitet me 300 leke/m2.
Per me shume info, na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 422 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga e Grabianit
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 22782
Çmimi: 300 leke/m2
Sipërfaqja e Pronës: 9.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 9.000 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
8 Shkurt, 2020

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m...

300 leke/m2
alba-gerveni
17 Dhjetor, 2019
krahasoni
Shitet

Shitet 6 hektare toke bujqesore ne Rrapez te...

300 leke/m2
9 Tetor, 2019
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni