fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 920m2 truall prane TOP CHANNEL me 80euro/m2

80 euro/m2
Mezez,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall 920m2 qe ndodhet ne ane te rruges kryesore ne Mezez, prane TOP CHANNEL. Ka pamje te mrekullueshme si per banim dhe per biznes. Infrastruktura eshte shume e mire. Sipas Planit te Pergjithshem, lejohet ndertimi deri ne 4 kate. Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 80 euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 299 , Shikime Sot 1 

Adresa: Mezez
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 30959
Çmimi: 80 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 920 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 920 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni