fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Ambient Biznesi 164m2 rruge kryesore prane Zogut Zi

2.200 euro/m2
Rruga Dritan Hoxha,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Ambient Biznesi ne Rrugen Dritan Hoxha prane Zogut Zi. Ndodhet ne kat pare dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ka siperfaqe 164m2. Eshte nje ambient i hapur dhe mund te konfigurohet lehte. Shitet me 2200 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 281 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20823
Çmimi: 2.200 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 164 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available
walscore68 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
krahasoni

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni