fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Ambient Biznesi ne bregdet, Sarande

850.000 euro
Gjiri i Midhjeve, Berdenesh, Sarande
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Godine banimi 4 katshe ne Gjirin e Midhjeve, Berdenesh, Sarande. Trualli eshte 500m2. Siperfaqja e ndertimit te cdo kati eshte 119m2. Pra gjithsej
Godina ndodhet vetem 150 metra nga vija e ujit. Kati i pare ka 5 dhoma gjumi dhe banje. Katet e tjera (2,3,4) kane sejcili nga tre apartamente (njeri eshte 2+1 dhe dy te tjeret 1+1). Apartamentet jane te mobiluara. Ka mundesi per te ndertuar edhe nje papafingo ne katin e siperm.
Ka pamje te mrekullueshme te detit dhe te Qytetit te Sarandes.
Godina eshte me Leje Legalizimi dhe me Vertetim Hipotekor.
Mund te perdoret per hoteleri ose per apartamente banimi.
Shitet 850 mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 190 , Shikime Sot 1 

Adresa: Gjiri i Midhjeve, Berdenesh, Sarande
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 44128
Çmimi: 850.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 378 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 500 m2
Dhomat: 26
Kati: 4
Kate Totale: 4
Garazh: 3
Statusi: I disponueshëm
Mobilim
Parkim

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet vile 4-katshe ne Berdenesh, Sarande

950.000 euro
14
dhoma gjumi
14
tualete
560 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet vile trekatshe ne Prush, Tirane per 1...

190.000 euro
12
dhoma gjumi
388 m2
sipërfaqja
4 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
348 m2
sipërfaqja
26 Korrik, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni