klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet apartament 1+1 ne Ali Demi 48mije euro

48.000 euro
Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Shitet apartament 1+1 ne Ali Demi 48mije euro

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52.6m2.
Cmimi 48mije euro.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane Bankes BKT ne Lagjen ALI DEMI.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjjeje me aneks gatimi, dhome gjumi, nje dhome e vogel qe mund te perdoret per fjetje per femije, ose per studio. Eshte ne zone me infrastrukture te mire dhe me linja urbane.
Per me shume info, na kontaktoni.

Adresë: Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti: Afghanistan
Id e Pronës: 42587
Çmimi: 48.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 53 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore69 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 2+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
2
dhoma gjumi
2
tualete
127 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
krahaso

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
3
dhoma gjumi
2
tualete
137 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
krahaso

Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Farkë, Tiran...

1.350 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
tualete
119 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni