fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 1+1 ne Radhime Vlore per 50 mije euro

50.000 euro
Rruga Nacionale Vlore - Orikum, ,
shto tek të preferuarat

Shitet Apartament 1+1 ne Radhime Vlore per 50 mije euro

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 1+1 ne Radhime Vlore, vetem 100 metra larg detit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati brenda nje kompleksi me infrastrukture shume te bukur. Eshte e mobiluar bukur. Ka pishine brenda kompleksit. Pamje Panoramike. Mundesi e shkelqyer Investimi pasi ndodhet ne zone Zhvillimi Turistik te kualitetit te larte (luxury).Ndodhet prane  Kompleksit BOJO dhe Portit te Jahteve Orikum.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi i padiskutueshem 50 000 euro.
Per me shume info na kontaktoni.

Shikime Total: 1,165 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Nacionale Vlore - Orikum
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42026
Çmimi: 50.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 55 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 55 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kati: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
Pamje Panoramike
Ballkon
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
Ashensor
Parkim

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash...

Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet apartament 1+1, 54 mije euro, Porti i...

54.000 euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
3 Nëntor, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni