klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 1+1, tek Ish Stacioni i Trenit, Tirane

73.370 Euro
Rruga Reshit Petrela, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 1+1 tek Treni, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit USLUGA ngjitur me ish- Stacionin e Trenit. Ka nje siperfaqe 66.7m2 dhe eshte gjysem i mobiluar. Eshte apartament i qete. Ndodhet ne zone shume komode per Transportin Publik. Ka te gjitha facilitetet (supermarket, banka, farmaci, kopshte, cerdhe, shkolla, etj.) shume afer.
Shitet 73370 euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 185 , Shikime Sot 3 

Adresë: Rruga Reshit Petrela, Tirane
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Zip: 1057
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43441
Çmimi: 73.370 Euro
Sipërfaqja e pronës: 67 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 67 m2
Dhoma: 1
Dhoma : 1
Tualete: 1
Kati: 6
Kate Totale: 12
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
Dokumentat: Me dokumenta

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 2+1, Mara Garden City, Kam...

78.000 Euro
2
dhoma
2
tualete
123 m2
sipërfaqja
May 24, 2021
krahaso

Shitet apartament 240m2 prane Kristal Center

260.000 euro
3
dhoma
2
tualete
240 m2
sipërfaqja
May 11, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni