klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 2+1, Mara Garden City, Kamëz

78.000 Euro
Garden City, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament tek kullat Mara në kompleksin Garden City, në hyrje të Tiranës, Pranë Terminalit të Autobuzave tek Kthesa e Kamzës!

Apartamenti është i organizuar në 2 Dhoma Gjumi, 1 Kuzhinë, 2 Tualete, dhe 2 ballkone! Është i mobiluar totalisht dhe me shije! Apartamenti gjendet në katin e 13 dhe ofron ndriçim natyral cilësor dhe gjithashtu edhe nje pamje panoramike të qytetit! Kullat janë pjesë e një kompleksi të mbyllur dhe të mirë-menaxhuar duke ofruar siguri, shërbime, parqe, gjelbërim dhe një komunitet shumë të mirë! Për një vizitë në pronë dhe më shumë informacion, kontaktoni në: 00355698973149

Shikime Total: 741 , Shikime Sot 3 

Adresë: Garden City
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43158
Çmimi: 78.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 123 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 123 m2
Dhoma: 2
Dhoma : 2
Tualete: 2
Kati: 13
Kate Totale: 14
Tualete: 2
Çatia: Yes
Statusi: Available
pamje panoramike
ballkon
pllaka
mobilim
kuzhine
Ajer i Kondicionuar

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 1+1, tek Ish Stacioni i Tr...

73.370 Euro
1
dhoma
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
September 13, 2021
krahaso

Shitet apartament 240m2 prane Kristal Center

260.000 euro
3
dhoma
2
tualete
240 m2
sipërfaqja
May 11, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni