fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 2+1 ne Qender prane Prokurorise se Pergjithshme Tirane

1.650 euro/m2
Rruga Qemal Stafa, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 2+1+2banjo+ballkon me siperfaqe 112.4m2. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri prane Prokurorise se Pergjithshme ne Rrugen QEMAL STAFA. Ka orientim Jug-Veri. Ka pozicion shume te kerkuar prane Qendres se Tiranes. Ndodhet edhe prane Pazarit te Ri. Eshte e mobiluar bukur. Ka punime cilesore. Ambienti rreth pallatit eshte i thurur dhe me infrastrukture te mire, te paster dhe te gjelberuar. Eshte e pershtatshme per banim por edhe per ta perdorur per biznes.
Shitet me 1650 euro/m2. Cmimi i diskutueshem.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149.

Shikime Total: 831 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Qemal Stafa
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 33084
Çmimi: 1.650 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 112 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: 10
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available
Dhome Tharje
Pamje Panoramike
Ballkon
Mobilim
Kuzhine
Ashensor
Parkim
tualete: 1
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni