klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet apartament 2+1 prane Harri Fultz per 60mije euro

60.000 euro
,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje apartament 2+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Jane bere punime dhe eshte rikonstruktuar plotesisht. Eshte bere dhe nje shtese e cila eshte bere funksionale si nje apartament 2 +1, pasi ka qene 1+1 ne projektin fillestar. Apartamenti eshte i mobiluar. Ndodhet shume afer Unazes dhe Stacionit te Autobuzit. Eshte ne zone shume te kerkuar.
Shitet 60mije euro.
Per informacione te tjera, na kontaktoni

Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43264
Çmimi: 60.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 60 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

Shitet shtepi e vjeter me truall Prane Fshat...

150.000 euro
alba-gerveni
June 29, 2020
krahaso

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, T...

150.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
June 27, 2020
krahaso

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 t...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
150 m2
sipërfaqja
November 19, 2019
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni