fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhjetori, Tirane

Rruga e Kavajes, , ,
shto tek të preferuarat

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhjetori, Tirane

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament i madh 3+1+2banja+ verande. Ka siperfaqe 163m2 dhe 110m2 verande, pra gjithsej 273m2. Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te sapo perfunduar. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 920 , Shikime Sot 3 

Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20834
Sipërfaqja e Pronës: 163 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 273 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available
walscore94 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni