klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 3+1, Pallati TBM, Ish Parku, Tirane

1.200 euro/m2
Rruga Sali Butka, ,
Shto te të preferuarat
Shitur

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament i ri, 3+1 Në një nga zonat më të kërkuara dhe me zhvillim cilësor e elitar, Pranë Rrugës së Kavajës dhe ish-parkut të autobusave, Tiranë.

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë me sipërfaqe nga 110.9 m² , me orientim jug-lindje. Ndërtim i sapo përfunduar, ofron punime cilësore dhe bashkëkohore të veçanta, garazhde për banorët, gjelbërim dhe akses në të gjitha zonat përreth.

Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, koncept plan i hapur, me kuzhinë dhe dalje në ballkon, 3 dhoma gjumi me kubatura të rregullta dhe ndriçim të bollshëm. Dhoma matrimoniale ka një tualet me ajrosje dhe ndriçim natyral dhe hapësirë për garderobë. Të gjitha këto të mirë menxhuara në vetëm 110.9 metra katrorë.

Adresë: Rruga Sali Butka
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42507
Çmimi: 1.200 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 111 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 111 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Kati: Kati 7
Kate Totale: 1
Tualete: 2
Çatia: Yes
Konstruksioni: Concrete
Statusi: Available
Dokumentat: Në Proçes
walscore70 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso
Shitur

Shitet apartament 1+1 ne Ali Demi 48mije eur...

48.000 euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
53 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 3, 2021
krahaso

Shitet Apartament 2+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
2
dhoma gjumi
2
tualete
127 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
krahaso

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
3
dhoma gjumi
2
tualete
137 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni