fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament prane Zogut Zi, 2+1 160m2 per 130mije euro

130.000 euro
Rruga Dritan Hoxha,
shto tek të preferuarat

Shitet Apartament prane Zogut Zi, 2+1 160m2 per 130mije euro

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet hyrje 2+1 me aneks gatimi te vecuar me dy banjo te medha dhe me ventilim natyral, me tre ballkone. Hyrja eshte ne katin e katert dhe e mobiluar bukur. Eshte ndertim i ri. Punimet jane shume te mira. Ndodhet ne ane te rruges kryesore Dritan Hoxha. Eshte e bollshme 160m2, me dhoma gjumi te medha dhe me sallon shume te madh. Mund te pershtatet edhe per Air B&B.
Eshte me dokumente te rregullta ligjore.
Shitet 130mije euro.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 779 , Shikime Sot 3 

Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41645
Çmimi: 130.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 160 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 160 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni